Center IRIS

Center za izobraževanje, rehabilitacijo, inkluzijo in svetovanje za slepe in slabovidne Ljubljana

Srebrni priznanji za sodelovanje na mednarodnem likovnem natečaju Portret – jaz in ti, ti in jaz


V petek, 29. 3. 2019, je na OŠ Dornberk potekal izbor likovnih del, prispelih na likovni natečaj Portret – jaz in ti, ti in jaz, na katerem so sodelovali tudi naši učenci 1. 5. in 6. a razreda pod mentorstvom Jere Svetek. Med 1132 prispelimi likovnimi deli je tričlanska strokovna komisija izbrala 100 najboljših za razstavo, med njimi tudi vsa poslana likovna dela naših učencev.

V kategoriji del učencev s posebnimi potrebami je komisija podelila tudi 4 zlata in 8 srebrnih priznanj, od teh sta dve srebrni priznanji prejela učenca 5. a razreda Mirjan Brajdič in Tim Jurkas.

Čestitamo!

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost